Hitta Auktionscenter

Vi har 1 auktionscenter i Sverige.

Stockholm (Södertälje)

Regementsgatan Byggnad 411, ALMNÄS P.O.Box 5208 , 151 13 Södertälje, Sweden
0046 854 953 140
Telefontider:
Måndag till fredag
08:00 to 17:00

Avyttring av företagsägda fordon


Nya Kunder

Önskar ni börja sälja hos oss, vill veta hur det fungerar och hur våra processer ser ut.

Region Stockholm, Mälardalen och Gävleborg

 Mats Asplund, Key Account Manager

 +46 70 309 02 21, mats.asplund@bca.com

Region Skåne, Västra Götaland och Halland

Thomas Rolfes, Key Account Manager

+46 70 309 17 31, thomas.rolfes@bca.com

Region Småland, Mälardalen och Stockholm

Kent Lövgren Key Account Manager

+46 73 656 34 46, kent.lovgren@bca.com

 

Är ni Redan kund hos BCA

Frågor om värderingar eller försäljningsprocessen.

Daniel Eriksson, Accont Manager Sweden

+46 73 309 45 19, daniel.eriksson@bca.com

Daniel Pancevac, Account Manager Sweden

+46 72 565 62 53, daniel.pancevac@bca.com

 

Vid övriga frågor

Exempelvis transportbokningar eller åtkomst till er kundportal

Salessupport Sweden, Charlott, Isabell & Therese.

08-549 531 40, välj där övriga frågor, alternativ 4, så kommer ni till vårt team.

salessupport@bca.com

 

Välkomna till BCA!

Johan Browaldh, Sales Manager Sweden

+46 72 705 35 25, johan.browaldh@bca.com