MEGAVEILING 2017

Wij leggen de rode loper voor u uit op 28 december 2017. Bied mee op een mega-aanbod personenwagens.

Bezoek de Megaveiling op 28 december

Op 28 december is het weer zover. Dan organiseert BCA de achtste MEGAVEILING. Eén dag waarop een enorm aantal auto's wordt geveild.

De Megaveiling staat bij onze kopers bekend als een veilingfeest dat u niet moet missen. Daarom leggen wij de rode loper voor u uit en heten u van harte welkom om dit veilingfeest met ons mee te maken.

De deuren worden al om 7.00 uur 's morgens geopend en om 9.00 uur zal de eerste auto onder de hamer gaan. Gedurende de hele dag zal er goed voor u worden gezorgd met lekkere hapjes en drankjes.

Ook worden dit jaar weer prachtige cadeaus weggegeven aan de klanten die minimaal 5 auto's kopen tijdens de Megaveiling én tot het einde van de veiling in de hal blijven. Houd deze pagina in de gaten voor de bekendmaking van de cadeaus en voorwaarden.

Aanbod

We hebben een zo divers mogelijk aanbod geprobeerd samen te stellen, zodat we voor ieder wat wils hebben. Lees hier meer over het aanbod.

Praktische en belangrijke informatie

Bezoek de veiling in de hal

Hoewel het wél mogelijk is om tijdens deze veiling online mee te bieden adviseren wij u om de veiling in de hal te bezoeken. Door de hoge snelheid van veilen (i.v.m. de grote hoeveelheid auto's) is de kans op toewijzing van een auto in de hal groter omdat biedingen via internet soms met een kleine vertraging binnen komen.

Daarnaast is de veiling in de hal een écht feestje. U wordt de hele dag in de watten gelegd met lekkere hapjes en drankjes én aan het eind van de veiling worden prachtige cadeaus uitgreikt aan de kopers die 5 of meer auto's hebben gekocht.

Voertuigen ophalen

Het is in verband met de grote logistieke operatie op 28 december niet mogelijk om auto's op te halen. Wij vragen hiervoor uw begrip.

Auto's die gekocht zijn in december dienen ten alle tijde binnen 3 werkdagen opgehaald te worden. Auto's die niet tijdig opgehaald zijn worden automatisch op transport gezet. Het is dus ook niet mogelijk om tegen betaling van de stallingskosten uw auto langer te laten staan.

Parkeren

Tijdens de Megaveiling is er ruime parkeergelegenheid beschikbaar. U wordt met borden gewezen waar u kunt parkeren. Indien van toepassing, volg dan a.u.b. de instructies van de parkeeraanwijzers op.

Prachtige cadeaus bij aankoop van 5 of meer auto's tijdens de Megaveiling

Om er weer een echt feestje van te maken worden tijdens deze Megaveiling weer prachtige cadeaus weggegeven. Per 5 gekochte auto's ontvangt u één credit die u direct na afloop van de veiling kunt verzilveren.

Voorwaarden:

  • Per 5 gekochte auto’s ontvangt u 1 credit
  • U ontvangt alleen credits bij auto’s die u in de veilinghal gekocht heeft
  • Credits alleen persoonlijk verzilveren direct na het sluiten van de veiling
  • Indien cadeaus niet voldoende op voorraad zijn ontvangt u hiervoor een tegoedbon
  • Auto's die zijn gekocht via Live Online (internet) tellen niet mee voor het sparen van credits

Over het mega-aanbod

Zoals de meeste van onze klanten inmiddels wel gewend zijn staat de Megaveiling voor een mega-aanbod personenwagens. Het aanbod van de Megaveiling ziet er dit jaar echter íets anders uit dan de afgelopen jaren.

Om alle auto's overzichtelijk weer te geven is het aanbod opgedeeld in verschilldende delen.

Deel 1 & 2

Het aanbod van Deel 1 & 2 bestaat uit personenwagens afkomstig van inruil en MarketPrice. Het betreft in de meeste gevallen auto's zoals u deze normaal gesproken vindt in de Personenwagenveiling en LeasePlan inruilveiling. Wij verwachten dat het aanbod van deel 1 en 2 samen uit 500 tot 600 auto's bestaat.

Deel 3 en verder

Vanaf Deel 3 en verder worden personenwagens geveild afkomstig van Lease en Fleet. Wij verwachten dat het aanbod van deel 3 en verder bestaat uit 500 tot 600 auto's.