Dé veiling waar iedereen het jaar mee afsluit, de Megaveiling bij BCA. Ook dit jaar wordt de Megaveiling verdeeld over 2 dagen; 27 en 28 december. Op de 27e worden circa 500 auto's 100% online geveild. Op 28 december openen wij de deuren van onze veilinghal, die we helemaal hebben omgetoverd tot een prachtig casino. Op deze dag zullen nog eens 500 auto's door de veilinghal worden gereden. Hier wilt u natuurlijk bij zijn!
De Megaveiling belooft niet alleen indrukwekkende lease/fleet waardige personenauto’s en bedrijfswagens, maar ook een sfeervolle veilinghal die is omgebouwd tot casino. Even geen auto's die passen bij uw voorkeuren? Doe mee aan leuke casinospellen en verzamel extra BCA Credits. Het maximaal aantal credits dat u in het casino kunt winnen is 10.000.
Tijdens deze veiling kunt u uw BCA Credits inwisselen voor hele gave cadeaus. Er zijn ook cadeaus die normaal niet in de BCA credits shop beschikbaar zijn!
Per aangekochte auto krijgt u 1.500 BCA Credits, dus dat wordt snel sparen! Ook uw reeds opgebouwde BCA Credits + de credits die u gewonnen heeft in het casino, zijn in te wisselen bij deze veiling.
Heeft u nog geen BCA Credits account?
Zet de datum snel in uw agenda. Op woensdag 27 december veilen we circa 500 auto's 100% online. Op donderdag 28 december bent u van harte welkom in onze veilinghal.
BCA Autoveiling
De Landweer 4
3771 LN Barneveld
*online meebieden is ook mogelijk
Beide dagen start de veiling om 9.00 uur.
Op 28 december zijn de deuren vanaf 8.00 uur geopend.
Bij deze Megaveiling zal BCA een iets andere werkwijze hanteren bij binnenkomst. Wanneer u zich aanmeldt wordt er een unieke QR-code gegenereerd. De code scannen wij bij binnenkomst dus houd uw code bij de hand. Introducees kunnen mee op uw QR-code, dus zij hebben geen eigen QR-code nodig.
Het is dus wel belangrijk dat u zich aanmeldt, zodat u een QR-code krijgt.
Om bij BCA te kunnen kopen en deel te nemen aan de veilingen dient u zich als klant te registreren. Registratie is mogelijk wanneer u een auto (gerelateerd) bedrijf heeft. Wij voeren hier een controle op uit.
Indien u de Megaveiling wilt bezoeken en nog geen klant bent bij BCA, registreer dan éérst via onderstaande button.
Vul onderstaand formulier om u aan te melden.
Tijdens uw fysieke bezoek aan de veilinghal kunt u alleen meebieden met een biednummer. Hiermee bent u makkelijk herkenbaar voor onze medewerkers. Het biednummer wordt uitgereikt bij uw bezoek aan de veilinghal. Na het aanmelden voor de veiling ontvangt u van ons een QR-code welke u kunt laten scannen bij de entree.
Alle klanten krijgen bij bezoek aan de veiling een kavelboekje. Informatie in dit kavelboekje is slechts een samenvatting en daarom kunnen er geen rechten aan ontleend worden.
Voertuigen mogen wél op de veilingdag opgehaald worden, mits u een zelfhaalafspraak heeft. Voor meer informatie hierover meldt u zich bij de voertuig uitgiftebalie bij BCA.
Het is tijdens deze veiling niet mogelijk om telefonisch mee te bieden. Bent u niet in de gelegenheid om deel te nemen aan de veiling? Dan kunt u natuurlijk altijd een biedagent instellen.
Meer weten over deze veiling? Tijdens kantooruren zitten de accountmanagers van het Buyer Team klaar om u met raad en daad bij te staan. U kunt het Buyer Team telefonisch bereiken op 088 540 3875.
Zoals u al eerder heeft kunnen lezen spaart u tijdens de Megaveiling extra snel BCA Credits. Per aangekochte auto in de Megaveiling ontvangt u maarliefst 1.500 BCA Credits.
Het saldo BCA Credits dat u tot nu toe heeft opgebouwd, aangevuld met de BCA Credits die u tijdens de Megaveiling verzamelt, kunt u op 28 December direct besteden in onze BCA Credits POP-UP Store. Hierin vindt u cadeaus die niet in de reguliere BCA Credits shop te vinden zijn en die u direct mee naar huis kunt nemen.
Een korte terugblik op onze vorige fysieke veilingen: